Data wydania 2010-06-02
Tytuł Zarządzenie Nr 307/10 z dnia 2010-06-02
Z A R Z Ą D Z E N I E nr 307/10
Burmistrza Michałowa
z dnia 02-06-2010 r.
w sprawie powołania składów osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie gminy Michałowo
   Na podstawie art.16 ust. 1 Ustawy z dnia 27 września 1990 o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity Dz. U. z 2010 Nr 72 poz. 467), zarządzam, co następuje:
§ 1. Powołać składy Obwodowych Komisji Wyborczych w celu przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 roku:
I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Gminnym Przedszkolu w Michałowie
  1. Sakowicz Michał
  2. Ostapczuk Alicja
  3. Wirkowski Kazimierz
  4. Tarasewicz Magdalena
  5. Krulak Krystyna
  6. Doroszko Maria
II. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Szkole Podstawowej w Michałowie
  1. Czarnomys Zdzisława Czesława
  2. Polecka Irena
  3. Bogdanowicz Bożena Renata
  4. Owsiejczyk Halina
  5. Funkowska Anna
III. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedziba w Domu Ludowym w Sokolu
  1. Jarmolik Marta
  2. Kasperowicz Andrzej
  3. Tekień Maria Jolanta
  4. Jarocka Irena
  5. Kuryło Józef
  6. Brumer - Kondratowicz Magdalena
IV. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Klubie Rolnika w Topolanach
  1. Matys Henryk
  2. Gobiec Anna
  3. Szymusiuk Jacek
  4. Greś Józef
  5. Lewsza Raisa
  6. Popławska Halina
V. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 z siedzibą w filii Ośrodka Zdrowia w Juszkowym Grodzie
  1. Czarnomys Piotr
  2. Samojlik Hubert
  3. Trochimczuk Mirosława
  4. Suprun Magdalena
  5. Tomaszuk Tomasz
  6. Korżynska Irena
VI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 z siedzibą w Remizie OSP w Nowej Woli
  1. Czarnomys Anna
  2. Wowk Andrzej
  3. Ambrożej Anna
  4. Ostaszewska Halina
  5. Suproń Elżbieta
  6. Kalinowska Alina
VII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 z siedzibą w Świetlicy na Osiedlu Bondary
  1. Korolkiewicz-Worona Helena
  2. Gryc Milena
  3. Żmiejko Regina
  4. Worona Dorota
  5. Owsiejczyk Włodzimierz
  6. Ławreszuk Anna
VIII. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 z siedzibą w remizie OSP w Szymkach
  1. Szolc Mikołaj
  2. Gryko Mirosława
  3. Wawreniuk Maciej
  4. Łuksza Aneta
  5. Apiecionek Aleksander
IX. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 z siedzibą w remizie OSP w Jałówce
  1. Kazberuk Edyta
  2. Dąbrowska Izabela
  3. Trochimczuk Jolanta
  4. Kardasz Aneta
  5. Rejmer Dorota
  6. Kardasz Halina
X. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Jałówce
  1. Sakowicz Grażyna
  2. Gajko Mirosław
  3. Wirkowska Małgorzata
  4. Sawicka Beata
  5. Kosakowska Krystyna
  6. Stpiczyńska Joanna
XI. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 z siedzibą w Domu Pomocy Społecznej w Garbarach
  1. Bandoch Rozalia
  2. Waśko Mirosława
  3. Rusel Grzegorz
  4. Nikołajuk Katarzyna
  5. Nazarko Raisa
  6. Dąbrowska Alicja
§ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
 
                                                                                              BURMISTRZ MICHAŁOWA
Marek Nazarko
 

Metryka strony

Udostępniający: Jolanta Narolewska

Wytwarzający/odpowiadający: Maciej Woźniewski

Wprowadzający: Maciej Woźniewski

Data wprowadzenia: 2010-06-02

Modyfikujący: Maciej Woźniewski

Data modyfikacji: 2010-06-02

Opublikował: Maciej Woźniewski

Data publikacji: 2010-06-02