Wybory Samorządowe 2018

STRONA PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

 


UCHWAŁY MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

Uchwała Nr 4 Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie z dnia 17 września 2018 r. w sprawie dyżurów Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie, powołanej do przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 Uchwała Nr 3 Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie z dnia 12 września 2018 r. w sprawie dyżurów Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie, powołanej do przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.


Uchwała Nr 2 Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie z dnia 12 września 2018 r. w sprawie wyboru Zastępcy Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie, powołanej do przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Uchwała Nr 1 Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie z dnia 12 września 2018 r. w sprawie wyboru Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie, powołanej do przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

OBWIESZCZENIA I INFORMACJE

OBWIESZCZENIE Burmistrza Michałowa z dnia 14 września 2018 roku o numerach oraz granicach obwodów głosowania

POSTANOWIENIE Komisarza Wyborczego w Białymstoku I z dnia 10 września 2018 r.w sprawie powołania Miejskiej Komisji Wyborczej w Michałowie

Informacja o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w wyborach do organów samorządu terytorialnego, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Burmistrza Michałowa z dnia 23 sierpnia 2018 roku w sprawie informacji o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie terytorialnej komisji wyborczej dla wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m.st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast

OBWIESZCZENIE Starosty Powiatu Białostockiego z dnia 20 sierpnia 2018r. o podziale powiatu białostockiego na okręgi wyborcze, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Białymstoku.

Obwieszczenie Marszałka Województwa Podlaskiego z dnia 17 sierpnia 2018 r. o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Wojewódzkiej Komisji Wyborczej dla wyborów do Sejmiku Województwa Podlaskiego

Informacja O UPŁYWIE TERMINÓW ZWIĄZANYCH Z UPRAWNIENIAMI WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Informacja O UPRAWNIENIACH WYBORCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH w wyborach do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw oraz wyborach wójtów, burmistrzów, prezydentów miast

Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

 

 


PRZYDATNE INFORMACJE

 

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Michałowie

Wytwarzający/odpowiadający: Maciej Woźniewski

Data wytworzenia: 2018-09-11

Wprowadzający: Maciej Woźniewski

Data modyfikacji: 2018-09-18

Opublikował: Maciej Woźniewski

Data publikacji: 2018-09-11